Erik Kramer Net Worth, Age, Height, Husband, Family, Wiki 2024
Mini Biography
| Name | Erik Kramer |
|---|---|
| Date of Birth | November 06, 1964 |
| Profession | Football Player |
| Net Worth | $1.5 Million |
Erik Kramer is a renowned Football Player. She was born in Encino, United States on November 06, 1964. You might be interested to know more about Erik Kramer. So, in this article, we discussed all information about Erik Kramer's net worth, wiki, bio, career, height, weight, family, pics, affairs, car, salary, age, and other details in 2024. Continue reading to discover who is Erik Kramer.
Table of Contents (Quick Links)
Erik Kramer Biography
Do you wanna know Erik Kramer's full Biodata? Erik Kramer is a Football Player. She was born in Encino on November 06, 1964. She is 59 years old. Take a look at the following table for more information.
| Name | Erik Kramer |
|---|---|
| Nickname | - |
| Gender | Female |
| Date of Birth | 6-Nov-1964 |
| Age in 2024 | 59 |
| Birth Place | Encino |
| Country | United States |
| Nationality | American |
| Height | 1.85 m |
| Weight | 93 KG |
| Profession | Football Player |
Erik Kramer Net Worth, and Salary 2024
What is the Networth of Erik Kramer? What is the income source of Erik Kramer? We all know that is it almost impossible to say someone's total asset, and how much he or she earns every month. According to the various source, there is an approximate asset that is net worth or net wealth. So what is the networth of Erik Kramer?As of 2024, the current net worth of Erik Kramer is $1.5 Million.
Erik Kramer Age, and Birthday Info 2024
Erik Kramer's Birthday Countdown
Erik Kramer's birthday 🎂 🎉 is in...
- days
- Hours
- Minutes
- Seconds
How old is Erik Kramer? In this section, we will talk about Erik Kramer's age, and birthday-related info. Erik Kramer's actual age is 59, and birthday is on 6-Nov-1964. When is Erik Kramer's next birthday? The next birthday of Erik Kramer is on 06 November, 2024.
| Birthday | 6-Nov-1964 |
|---|---|
| Name of the Day | Friday |
| Zodiac Sign (Horoscope) | Scorpio |
| Next Birthday | 06 November, 2024 |
| Age in 2024 | 59 years |
| Place of Birth | Encino |
| Country of Birth | United States |
Erik Kramer's Height, Weight, and Physical Condition
What is the physical condition of Erik Kramer? The physical condition of Erik Kramer is good. How tall is Erik Kramer? Want to know Erik Kramer's Height Weight in Feet-Inch or Meter-Centimeter? In this section, we discussed height-weight along with eyes and hair colors. height is 1.85 m., and weight is 93.
- Erik Kramer's Height: 1.85 m.
- Erik Kramer's Weight: 93 Kilograms
In the below table, you will find the height of Erik Kramer in Meter, Centimeter, and Feet Inche, & the weight in KG and Pound.
| Height | In Feet Inches: 6'1" |
|---|---|
| In Meters: 1.85 m. | |
| Weight | In Pound: 205.06 lbs |
| In KG: 93 Kilograms | |
| Eye Color | - |
| Hair Color | - |
Erik Kramer Girlfriend and Marital Status
Do you want to know whether Erik Kramer is married or unmarried? Who is the Boyfriend of Erik Kramer? In this section, we will talk about Erik Kramer's personal life, life story. As you are curious to know about Erik Kramer. We added the information below.
| Marital Status | Married |
|---|---|
| Spouse(s) | Marshawn Kramer |
| Marriage Date | |
| Children | Griffen Kramer, Dillon Kramer |
Erik Kramer Educational Qualifications
Do you want to know what is the educational qualifications of Erik Kramer? In this table, we added the education information of Erik Kramer. As we do not have all data currently, we keep some fields blank which we will update soon.
| School | Yet to update |
| College | Yet to update |
| University | Yet to update |
Visit the official Facebook, Instagram, Twitter, Wikipedia, and YouTube accounts of Erik Kramer. For those who do not have an account on a certain platform, we added the official website link of the platform.
FAQs about Erik Kramer
Some FAQs (Frequently Asked Questions) about Erik Kramer.
- What is the Net Worth of Erik Kramer?
The Net Worth of Erik Kramer is $1.5 Million.
- What is the Height of Erik Kramer?
The height of Erik Kramer is 1.85.
- Where is the birthplace of Erik Kramer?
The birthplace of Erik Kramer is Encino.
- What is the Date of Birth of Erik Kramer?
The birthday of Erik Kramer is on 6-Nov-1964.
- Is Erik Kramer Married?
The marital status of Erik Kramer is: Married
Conclusion
So that's all we have about Erik Kramer's net worth, bio, wiki, biography, height, weight, awards, facts, siblings, awards, and other information. We hope you get the information about Erik Kramer. Share your thoughts in the comment section.
Disclaimer
The info about Erik Kramer's net worth, wiki, bio, career, height, weight, family, affairs, car, salary, age, and other details are based on Wikipedia, IMDb,Forbes, Instagram, and Facebook of Erik Kramer. There may have wrong or outdated info, if you find so, please let us know by leaving a comment below.